Parafia Bożych wariatów

"Podobnie, jak w Kościele jest miejsce dla każdego, tak również w naszej parafii każdy może znaleźć swoje miejsce. Dlatego swoje miejsce znajdują tutaj bardzo często ci, którzy z różnych względów nie zostali przyjęci w innych wspólnotach – np. rodzice, którzy nie mogli ochrzcić swoich dzieci albo których dzieci nie zostały dopuszczone do I Komunii św. Nie znaczy to, że w naszej parafii nie ma żadnych wymagań. One są, ale fundamentalne pytanie, które zawsze pojawia się w sytuacji problemowej brzmi: „Co w tej sytuacji zrobiłby Jezus?”. 
Cały felieton o naszej parafii w najnowszym numerze "Gońca Polskiego": https://goniec.com/wiadomosci/wielka-brytania/32100-parafia-bozych-wariatow?fbclid=IwAR0mCeHIh5P8NySc9JzhlpmOGYbrADocD54jJ2F8hjJyn1oyFdUwVRzdBW4

Nasza witryna używa plików cookies. Dowiedz się więcej:Polityka prywatności