Little Brompton Oratory

• I niedziela miesiące - godz. 18.30 - Msza święta z nabożeństwem do św. Wojciecha połączone z ucałowaniem jego relikwii.
  • II niedziela miesiąca - godz. 18.30 - Msza święta z nabożeństwem do św. O. Pio połączone z ucałowaniem jego relikwii.
  • III niedziela miesiąca – godz. 12.45 – Msza z kazaniem nie tylko dla dorosłych i spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych.
  • III niedziela miesiąca – godz. 18.30 – Msza św. z nabożeństwem do św. Charbelap przy Relikwiach Świętego oraz namaszczenie Cudownym Olejem
  • IV niedziela miesiąca - godz. 18.30 - Msza św. z nabożeństwem do św. S. Faustyny
  • Ostatnia niedziela miesiąca – godzina 18.30 – Msza św. w języku łacińskim (Missa VIII – De Angelis).

Maria Assumpta Chapel

• Czwartek - godz. 19.00 - Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • 1. sobota miesiąca - godz. 18.00 - Różaniec i adoracja przed Mszą świętą
  • 3. sobota miesiąca - godz. 18.00 - Po Mszy św. nabożeństwo za wstawiennictwem św. Ojca Pio

Spowiedź

W niedzielę 30 minut przed każdą Mszą świętą. Istnieje także możliwość indywidualnego umówienia spowiedzi lub kierownictwa duchowego.