Little Brompton Oratory

• I niedziela miesiące - godz. 18.30 - Msza święta z nabożeństwem do św. Wojciecha połączone z ucałowaniem jego relikwii.
  • II niedziela miesiąca - godz. 18.30 - Msza święta z nabożeństwem do św. O. Pio połączone z ucałowaniem jego relikwii.
  • III niedziela miesiąca – godz. 12.45 – Msza z kazaniem nie tylko dla dorosłych i spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych.
  • III niedziela miesiąca – godz. 18.30 – Msza św. z nabożeństwem do św. Charbelap przy Relikwiach Świętego oraz namaszczenie Cudownym Olejem
  • IV niedziela miesiąca - godz. 18.30 - Msza św. z nabożeństwem do św. S. Faustyny
  • Ostatnia niedziela miesiąca – godzina 18.30 – Msza św. w języku łacińskim (Missa VIII – De Angelis).

Maria Assumpta Chapel

• W tym kościele nie ma Mszy św. w lipcu i sierpniu

Decyzją Rady Administracyjnej i Rady Duszpasterskiej naszej parafii z czerwca 2018 roku, od września Msze św. w Kaplicy Maria Assumpta będą sprawowane tylko okazjonalnie. Decyzja ta wynika z faktu, że w Mszach św. w Kaplicy Maria Assumpta od lat uczestniczyły tylko jedna lub dwie osoby. Bardzo często również ksiądz sprawował Eucharystię sam, bez udziału wiernych. W tym czasie ksiądz będzie pomagał w parafiach w zachodnim Londynie, gdzie mieszka duża polska społeczność, która licznie uczestniczy w Mszach i nabożeństwach.

Aktualne informacje o Mszach sprawowanych w Maria Assumpta Chapel w każdym cotygodniowym Biuletynie Parafialnym. Prosimy się upewnić, czy Msza święta będzie sprawowana.

Spowiedź

W niedzielę 30 minut przed każdą Mszą świętą. Istnieje także możliwość indywidualnego umówienia spowiedzi lub kierownictwa duchowego.