Little Brompton Oratory

• I niedziela miesiące - godz. 18.30 - Msza święta z nabożeństwem do św. Wojciecha połączone z ucałowaniem jego relikwii.
  • II niedziela miesiąca - godz. 18.30 - Msza święta z nabożeństwem do św. O. Pio połączone z ucałowaniem jego relikwii.
  • III niedziela miesiąca – godz. 12.45 – Msza z kazaniem nie tylko dla dorosłych i spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych.
  • III niedziela miesiąca – godz. 18.30 – Msza św. z nabożeństwem do św. Charbelap przy Relikwiach Świętego oraz namaszczenie Cudownym Olejem
  • IV niedziela miesiąca - godz. 18.30 - Msza św. z nabożeństwem do św. S. Faustyny
  • Ostatnia niedziela miesiąca – godzina 18.30 – Msza św. w języku łacińskim (Missa VIII – De Angelis).

WAŻNE!

Z uwagi na pandemię COVID-19, Little Brompton Oratory pozostaje zamknięte od odwołania. Msze św. celebrowane są w następujących miejscach:

• - Niedziela, godzina 12.00 - St. Patrick Church, 167 West Hendon Broadway, NW9 7EB (Msze św. także w poniedziałk i środy o godz. 19.00 - wcześniej od godz. 18.00 - adoracja);

• - Niedziela, godzina 18.00 (od 4 października - godzina 14.00) - Maria Assumpta Chapel, 23 Kensington Square, W8 5HN.

Spowiedź

W niedzielę 30 minut przed każdą Mszą świętą. Istnieje także możliwość indywidualnego umówienia spowiedzi lub kierownictwa duchowego.