Ksiądz – humanista - wywiad z proboszczem polskiej parafii na South Kensington w Londynie

Ksiądz – humanista

Nie bał się zrobić zdjęcia z imamem czy muzułmanką w hidżabie i opublikować w sieci. Nikomu nie odmawia chrztu – nawet, gdy odmówi inny kapłan. Przyjmuje zapłatę za sakrament, ale w postaci… ciasta własnej roboty. Spowiada nie tylko w konfesjonale, ale nawet w parkach, podczas spaceru. Czy ksiądz Bartek Rajewski wróci z Londynu do Polski i przemyci tym samym taki nowoczesny styl i świeżość? – Albo mi się wydaje, albo podobne pytania dziennikarze zadają Donaldowi Tuskowi – mówi roześmiany...
Cały wywiad z ks. Bartoszem Rajewskiem dostępny w internetowym wydaniu magazynu "Prestiż": 
http://prestizszczecin.pl/magazyn/128/ludzie/ksiadz-humanista?fbclid=IwAR0sPp6tryLhVp7hXJ1YNZuynXOJxtlT4DWLN4Jzs-Mb89cRYUcaGgGnqgk

Nasza witryna używa plików cookies. Dowiedz się więcej:Polityka prywatności