Little Brompton Oratory

Brompton Road, Londyn, SW7 2RP

Niedziela: 12:45; 18:30

Little Brompton znajduje się obok Bromton Oratory. Najbliższa stacja metra to South Kensington (linie District, Picadilly)

Maria Assumpta Chapel

23 Kensington Square, Londyn, W8 5HN

Kaplica Maria Assumpta znajduje się tuż obok Heythrop College, na tyłach Whole Foods na High Street Kensington. Najbliższa stacja metra to High Street Kensington (linie: District, Circle)

W tym kościele nie ma Mszy św. w lipcu i sierpniu

Decyzją Rady Administracyjnej i Rady Duszpasterskiej naszej parafii z czerwca 2018 roku, od września Msze św. w Kaplicy Maria Assumpta będą sprawowane tylko okazjonalnie. Decyzja ta wynika z faktu, że w Mszach św. w Kaplicy Maria Assumpta od lat uczestniczyły tylko jedna lub dwie osoby. Bardzo często również ksiądz sprawował Eucharystię sam, bez udziału wiernych. W tym czasie ksiądz będzie pomagał w parafiach w zachodnim Londynie, gdzie mieszka duża polska społeczność, która licznie uczestniczy w Mszach i nabożeństwach.

Aktualne informacje o Mszach sprawowanych w Maria Assumpta Chapel w każdym cotygodniowym Biuletynie Parafialnym. Prosimy się upewnić, czy Msza święta będzie sprawowana.