NABOŻEŃSTWA DO ŚWIĘTYCH PATRONÓW: WOJCIECHA, O.PIO. SZARBELA, FAUSTYNY I CARLO

W naszej parafii czcimy cudami słynące relikwie naszych Świętych Patronów: Św. Wojciecha, Św. Szarbela, Św. Faustyny, Św. Ojca Pio oraz Bł. Carlo Acutisa. Informacje o cudach, jakich Bóg dokonał w naszej parafii za wstawiennictwem wspomnianych świętych, a zwłaszcza za wstawiennictwem Św. Szarbela, znajdziecie na naszej parafialnej stronie internetowej w zakładce „Blog”.

Nasza parafia jest jedyną katolicką wspólnotą w Wielkiej Brytanii, która posiada relikwie pierwszego stopnia tego maronickiego mnicha i uzdrowiciela, jakim jest Św. Szarbel.

Nabożeństwo do naszych Świętych Patronów odbywa się przy ich relikwiach w każdą trzecią niedzielę miesiąca po Mszy św. o godzinie 13.30. Nabożeństwo kończy się adoracją relikwii oraz namaszczeniem cudownym olejem z grobu Św. Szarbela.

Po Mszach św. zapraszamy także do parafialnej kawiarenki na pyszną kawę i najlepsze
w Londynie pączki. Msza św. w naszej parafii bez pączka jest nieważna. :-)