REKOLEKCJE JESIENNIE - O. ADAM SZUSTAK OP - „Targ zamknięty - o prawdziwej relacji z Bogiem”.

Tegoroczne rekolekcje jesienne w naszej parafii będzie głosił jeden z najpopularniejszych kaznodziejów naszych czasów – o. Adam Szustak OP. Temat: „Targ zamknięty - o prawdziwej relacji z Bogiem”.
Program rekolekcji przedstawia się następująco:

Niedziela, 7 października: - godzina 12.45 - Msza św.
z homilią; - godzina 18.30 - Msza św. z homilią; - godzina 20.00 – wieczorne spotkanie (konferencja).

Poniedziałek, 8 października: - godzina 19.30 - Msza św. z homilią; konferencja.

Wtorek, 9 października: Uwaga! Zmiana miejsca! - godzina 19.30 - Msza św. z homilią i konferencja w kościele filialnym – Maria Assumpta Chapel na High Street Kensington - W8 5HN.

Z uwagi na dużą ilość osób zainteresowanych rekolekcjami, bardzo ważne jest, aby do kościoła przyjść nawet godzinę wcześniej. Ilość miejsc ograniczona. Decydowała będzie kolejność przybycia.