REKOLEKCJE ADWENTOWE 2018

Tegoroczne Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii będą prowadziły najbardziej rozpoznawalne siostry zakonne w Polsce - s. Agnieszka Tymoteusza Gil i s. Eliza Małgorzata Myk. Popularne dominikanki, które podbiły internet, obchodząc Dzień Pingwina, uzbierały przez 22 miesiąca niemal 7 mln złotych na budowę nowego Domu Chłopaków w Broniszewicach (Wielkopolska) dla 56 niepełnosprawnych podopiecznych.
W kwietniu 2017 r. dominikanki z Broniszewic zamieściły na Facebooku filmik, w którym drepczą korytarzem, udając chód pingwinów, z podpisem: „Dziś światowy dzień pingwina. Przyjmujemy życzenia. Zamiast kwiatków i bombonierek przyjmujemy cegiełki na www.domchlopakow.pl”. Jak same mówią z uśmiechem, jest to dla nich najbardziej dochodowy film, ponieważ 1 sekunda warta była 10 tys. zł. Zaraz po emisji tego filmiku, trwającego zaledwie 9 sekund, na konto budowy domu wpłynęło 90 tysięcy złotych. Filmik można zobaczyć tutaj:
------------------------------
REKOLEKCJE ADWENTOWE
PARAFIA PW. ŚW. WOJCIECHA NA SOUTH KENSINGTON
W LONDYNIE
2-4 grudnia 2018 roku

Niedziela, 2 grudnia
• godz. 10.00 – 11.00 – spotkanie w Polskim Radiu Londyn w ramach audycji „Bóg w wielkim mieście”.
• godz. 11.45 – 12.15 – spotkanie z rodzicami i dziećmi komunijnymi (katecheza 30 minutowa).
• godz. 12.45 – Msza św. zakończona konferencją nr 1.
• godz. 18.30 – Msza św. zakończona konferencją nr 1.
• godz. 20.00 – konferencja nr 2.

Poniedziałek, 3 grudnia
• godz. 19.30 – Msza św. z konferencją nr 3 (lub sama konferencja bez Mszy św.).

Wtorek, 4 grudnia – UWAGA!!! – Msza św. i konferencja w kościele filialnym – Maria Assumpta Chapel na High Street Kensington – W8 5HN.
• godz. 20.15 – Msza św. z konferencją nr 4.

ZAPRASZAMY!!! ♥