LOCKDOWN 2021 - ZAKMNIĘCIE KOŚCIOŁA MARIA ASSUMPTA

ZAKMNIĘCIE KOŚCIOŁA MARIA ASSUMPTA

Z uwagi na dramatyczną sytuację epidemiczną i związane z nią restrykcje sanitarne informujemy, że:

1. Little Brompton Oratory na South Kensington - pozostaje zamknięte do odwołania;

2. Maria Assumpta Chapel na High Street Kensington - zamknięta do odwołania (od niedzieli, 17 stycznia);

3. Kościół pw. Św. Patryka na West Hendon (NW9 7EB) - pozostaje otwarty. Msze św.:

- niedziela - godz. 10.00 (ang.), godz. 12.00 (pl.);

- poniedziałek - godz. 19.00 (ang.) od godz. 18.00 - adoracja;

- środa - godz. 19.00 (ang.) od godz. 18.00 - adoracja.

Ponadto istnieje możliwość:

- indywidualnych Mszy św. - z udziałem jednej osoby, czy jednej rodziny i z indywidualnym ustaleniem daty i godziny (np. godz. 21.00);

- spowiedzi świętej o każdej porze dnia i nocy;

- indywidualnej modlitwy przy relikwiach Świętych Patronów - Św. Wojciecha, Św. Szarbela, Św. Ojca Pio i Św. Faustyny.

Informacje szczegółowe na naszej parafialnej stronie internetowej: www.parafia-kensington.uk

Nadal ważna pozostaje dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane. Tym samym nieobecność na Mszy św. we wskazanym czasie nie jest grzechem. Jednocześnie zachęcam, abyśmy trwali na osobistej i rodzinnej modlitwie.