KALENDARIUM WYDARZEŃ I - VII. 2019

Czy wiecie, jakie są nasze priorytety w małej wspólnocie parafialnej, którą w centrum Londynu tworzymy jako Polacy już od ponad 80 lat? Oto one: podobnie, jak w Kościele jest miejsce dla każdego, tak również w naszej parafii każdy może znaleźć swoje miejsce. Naszym pragnieniem jest, aby wspólnota gromadząca się w Little Brompton Oratory była szkołą miłości do Boga i bliźniego, miejscem oddawania czci Bogu w Jego Świętych, przestrzenią dialogu, wymiany myśli, podejmowania dzieł miłosierdzia, promocji kultury i ewangelizacji. Nasza parafia to przede wszystkim wspólnota ludzi wierzących, wątpiących i poszukujących. To wspólnota Kościoła, ale też otwarty na każdego człowieka swoisty „dziedziniec pogan”.

Zanotujcie w kalendarzach! :) Przybywajcie! :) Udostępniajcie! :) Zapraszamy!!! :)