INDYWIDUALNA MODLITWA PRZY RELIKWIACH NASZYCH ŚWIĘTYCH PATRONÓW

INDYWIDUALNA MODLITWA PRZY RELIKWIACH
NASZYCH ŚWIĘTYCH PATRONÓW:

ŚW. WOJCIECHA, ŚW. SZARBELA, ŚW. FAUSTYNY I ŚW. OJCA PIO

Z uwagi na sytuację epidemiczną i restrykcje sanitarne, nasz kościół - Little Brompton Oratory wciąż pozostaje zamknięty. By wyjść naprzeciw potrzebom duchowym wiernych, proponujemy możliwość indywidualnej modlitwy przy relikwiach naszych Świętych Patronów: św. Wojciecha, św. Szarbela, św. Faustyny i św. Ojca Pio.

Ponieważ Little Brompton Oratory wciąż jeszcze pozostaje zamknięte, relikwie można adorować
w kościele św. Patryka na West Hendon w Londynie – 169 West Hendon Broadway, Londyn NW9 7EB.

Adoracja relikwii jest możliwa we wszystkie niedziele w czasie Mszy św. oraz w poniedziałki i środy od godziny 18.00 do 19.00.

Istnieje również możliwość indywidualnej modlitwy i adoracji relikwii. W celu uzgodnienia terminu, prosimy o kontakt mailowy: Enable JavaScript to view protected content.

ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA CUDOWNEGO OLEJU Z GROBU ŚWIĘTEGO SZARBELA!