DOBRA NOWINA DLA UBOGICH - DRUGA SERIA REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH

Zapraszamy do udziału w drugiej serii tegorocznych Rekolekcji Wielkopostnych

7 – 9 kwietnia 2019 roku

Prowadzący: ks. dr hab. Paweł Kiejkowski – kapłan archidiecezji gnieźnieńskiej, wykładowca teologii, ceniony rekolekcjonista i spowiednik.

„Dobra Nowina dla ubogich”

• V Niedziela Wielkiego Postu – 7 kwietnia – Msze św. z homilią rekolekcyjną. Little Brompton Oratory – godzina 12.45 i 18.30.

Godzina 20.00 – konferencja – „Ewangelia – Dobra Nowina, która demaskuje starego człowieka”.

• Poniedziałek – 8 kwietnia – Msza św. z konferencją rekolekcyjną – „Ewangelia – Dobra Nowina, która obwieszcza dzieła Boga ubogiemu”. Little Brompton Oratory – godzina 19.30.
  • Wtorek – 9 kwietnia – Msza św. z konferencją rekolekcyjną – „Ewangelia spełniona w ubogim Jezusie Chrystusie”. ZMIANA MIEJSCA: Maria Assumpta Chapel – High Street Kensington – W8 5HN, 23 Kensington Square – godzina 19.30.